Zespół

ODKRYJ SQM

Kompleksowa oprawa multimedialna.

SQM to kompleksowe wsparcie Twojej komunikacji.

Oparte na multimediach nowoczesne formy przekazu to nowa jakość w dotarciu do odbiorców. Zajmujemy się obsługą wydarzeń, realizacją wideo, zapewniamy odpowiednią ilość profesjonalnych operatorów kamer, realizatorów oświetlenia i nagłośnienia, a nasze studio graficzne jest w stanie wyprodukować niemalże każdy rodzaj contentu wideo.

Połączenie kreatywności i wiedzy z technologią i bogatym zapleczem sprzętowym gwarantuje, że z nami będziesz zawsze one step ahead!

zarządzanie projektem sprzęt ProductionEngineering obsługa techniczna dedykowana instalacja content koncepcja wydarzenia online&hybrydowe

ODKRYJ SQM

Kompleksowość.

Naszą siłą są nie tylko multimedia, ale również rigging i technika sceniczna – wspólnie z firmą Trendee sp. z o. o. z grupy SQM jesteśmy w stanie dostarczyć meble eventowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria.

Profesjonalny serwis SQM zadba natomiast, aby nasz park maszynowy był nieustannie gotów na kolejne wyzwania.

Pracując z nami ograniczasz ilość zaangażowanych podmiotów w realizację Twojego wydarzenia – wyróżnia nas kompleksowość oraz wyjątkowa elastyczność w realizacji powierzonych nam projektów.

Zespół
Zespół
Zespół
Zespół
Zespół

PRODUCTION ENGINEERING

Koncepcja.

Dobra koncepcja to początek każdej produkcji. Interdyscyplinarne burze mózgów rozbudzają twórcze możliwości, wychodzą poza ramy i są wstępem do kolejnych faz. Analizujemy, badamy, szukamy i planujemy.

Projektujemy instalacje multimedialne, dopasowujemy oświetlenie, nagłośnienie, systemy podwieszeń. Celem tego etapu jest zaprezentowanie efektywnego rozwiązania, które zachwyca.

PRODUCTION ENGINEERING

Sprzęt.

Nasz park maszynowy przepełnia nas dumą, lecz nigdy nie jest nam dość. Stale szukamy, testujemy i inwestujemy. Wszystko po to, aby Twoje wydarzenie było bezkompromisowe i niezapomniane.

Zespół
Zespół
Zespół
Zespół
Zespół
Zespół
Zespół

Sprzęt

Rental House.

Platforma rentalhouse.sqm.eu to całkowicie nowe rozwiązanie w branży AV. Umożliwia najem sprzętu w szybki i łatwy sposób.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych procesów IT, system na bieżąco integruje dane z wewnętrznym systemem ERP, który daje klientowi wiedzę o stanach magazynowych w terminach przez niego określonych oraz prezentuje ceny na podstawie indywidualnej historii współpracy.

Zespół
Zespół
Zespół
Zespół
Zespół
Zespół
Zespół
Zespół
Zespół

PRODUCTION ENGINEERING

Content.

Zespół
Zespół

Zapewniamy ekipy filmowe, produkujemy animacje 2D i 3D, kreujemy niezwykłe pokazy multimedialne. Infrastruktura pozwala nam na bardzo szczegółowe testowanie nowych rozwiązań multimedialnych, dzięki czemu możemy w pełni dać upust swojej kreatywności.
Ożywiamy urządzenia i obiekty. I daje nam to ogromną satysfakcję.

CONTENT3D video mappingprodukcje filmoweaplikacje mobilneaplikacje interaktywneanimacje 2D&3D
Zespół
Zespół
Zespół

PRODUCTION ENGINEERING

Zarządzanie projektem.

Nasi doświadczeni Project Managerowie zarządzają realizacjami w hybrydzie metodyk tradycyjnych kaskadowych ze zwinnymi Scrumban. Nasze know-how pozwala nam w pełni kontrolować proces. Gdy sytuacja tego wymaga szybko adaptujemy się do zmian proponowanych przez Klienta.

Zespół
Zespół
Zespół

PRODUCTION ENGINEERING

Dedykowana instalacja.

Zwieńczeniem przygotowań jest moment dedykowanej instalacji naszych rozwiązań w docelowej lokalizacji, poprzedzonej intensywnymi testami w magazynie.

Do każdego montażu podchodzimy z uwagą i poświęceniem. Niezawodne działanie oraz walory estetyczne instalacji są dla nas kluczowe.

Zespół
Zespół
Zespół
Zespół
Zespół
Zespół

PRODUCTION ENGINEERING

Wydarzenia on-line i hybrydowe.

Niezwykłe wydarzenia zasługują, by dotarły do jak najszerszego grona odbiorców. Transmitujemy je on-line w czasie rzeczywistym, nagrywamy, montujemy i dystrybuujemy poprzez platformy treści.

PRODUCTION ENGINEERING

Obsługa techniczna.

Mówi się, że sprzęt może kupić każdy. Dlatego najbardziej dumni jesteśmy z naszego zespołu specjalistów i pasjonatów, którzy doskonale wiedzą jak wykorzystać drzemiący w nim potencjał. Nasze wsparcie techniczne stanowi kilkadziesiąt osób gotowych obsłużyć wydarzenia w każdym zakątku świata. Z zaangażowaniem, które wyznacza standardy na rynku.

Zespół
Zespół
Zespół
Zespół
Zespół
Zespół
Zespół
Zespół
Zespół

PRODUCTION ENGINEERING

Stałe instalacje AV.

Specjalizujemy się w instalacjach typu corporate communication oraz Digital Signage. Zrealizowaliśmy kilkaset instalacji w całej Polsce oraz poza jej granicami.

Wspieramy Klientów w fazie projektowej, doradzamy w zakresie doboru rozwiązań, instalujemy produkujemy content oraz serwisujemy.

Obecnie obsługiwane rynki.

Pracujemy już nad kolejnymi!

Zespół
Zespół
Zespół
Zespół
Zespół
Zespół

Poznaj nasz zespół.

Nasz zespół to blisko 50 osób z różnych specjalizacji. Wszystkich jednak łączy pasja do multimediów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie i organizację każdego eventu na najwyższym poziomie. Masz pytania? Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Michał Górski

CEO
Zespół

Jakub Kowala

sales director
Zespół

Paweł Nowicki

development director
Zespół

Radosław Gluza

head of project team
Zespół

Dani Rodríguez

project manager
Zespół

Tomasz Michalczak

warehouse manager
Zespół