REALIZACJA

ITB Berlin 2023.

W sile 53 techników byliśmy obecni w Messe Berlin, gdzie w dniach 5.03. – 07.03. odbyły się największe światowe targi podróży – ITB Berlin 2023.

Event przyniósł nam wiele kolejnych niezapomnianych wyzwań, z którymi z największą przyjemnością stawiliśmy czoła. Sprawdźcie przegląd kilku stoisk naszych Klientów na tym wydarzeniu.

Sharjah
Kompleksowo zrealizowane stoisko Sharjah, na którym mieliśmy okazję zaprezentować szeroką gałąź naszych możliwości – od stagingu po rozwiązania multimedialne.
Realizację stoiska zaczęliśmy od techniki scenicznej, a dokładniej elementów kratownic, na których podwieszono 30 m³ centralnego sufitu złożonego z ekranów LED P2.6, a także ekrany LED po obwodzie stoiska oraz oświetlenie PAR i SPOT. 
Na stoisku Sharjah zrealizowaliśmy koncepcję w postaci tunelu LED wraz z 48 m² podłogi LED Yestech P3.9 oraz kilkunastu zsynchronizowanych ze sobą filarów LED.
Całość uzupełniliśmy kilkoma mniejszymi instalacjami LED P2, między innymi na recepcji stoiska, w poczekalni, czy przy bocznych sektorach. Nie zabrakło oczywiście profesjonalnego nagłośnienia, takiego jak  kolumny studyjne, głośniki sufitowe oraz miksery cyfrowe.

Pickalbatros
W sercu stoiska zaprezentowaliśmy ścianę LED złożoną z ekranów Gloshine MV2.6. Główną atrakcją były natomiast dwa krzesła 9D z goglami VR, które zsynchronizowane były z kioskiem interaktywnym.

Red Sea
Na tym stoisku zrealizowaliśmy dwie ściany LED o wymiarach 7.5×1.5 m oraz jeden filar LED o wymiarze 1.5×4.5 m – wszystko za pomocą ekranów Esdlumen sterowanych za pomocą procesorów Novastar VX1000.
Wcieliliśmy w życie także koncepcję składającą się z kilku monitorów dotykowych (w tym 75-calową Iiyamę) oraz nagłośnienia ściennego.

Philippines oraz Sri Lanka
Stoiska, na którym mieliśmy przyjemność wykorzystać jedną z naszych nowości – 28.5 m² oraz 16.5 m² ekranów Unilumin UpadIV-PRO o rozstawie pikseli 2.6 mm. Całość uzupelniliśmy kompleksowym nagłośnieniem stoiska, wliczając w to systemy mikrofonowe i bodypacki.

Rixos
Efektowne wizualnie stoisko upiększyliśmy 117 sztukami podwieszanego ekranu LED P3 po całej szerokości konstrukcji. Nie zabrakło również naszej pomocy w kwestii techniki scenicznej.
Stoisko zrealizowaliśmy także pod kątem audio, dostarczając wzmacniacze oraz głośniki sufitowe. Nie zabrakło ponadto monitorów dotykowych oraz monitorów 4K. 

Malta
Na stoisko reklamujące piękną europejską wyspę przygotowaliśmy dwa ekrany LED o wymiarach 3×2 m, które podwiesiliśmy na elementach dostarczonych przez nas konstrukcji kratowniczych. 

Zastosowane technologie.

#Dźwięk
#Image processing
#Interakcja
#Multimedia
#Staging
#Światło
#Wydarzenia on-line

53 techników

Berlin, Niemcy

podwieszany sufit LED 

one step

ahead!