REALIZACJA

K 2022 Düsseldorf.

K 2022 to najważniejsza światowa impreza branży tworzyw sztucznych i gumy, która w cyklu trzyletnim odbywa się w centrum wystawowym Messe Düsseldorf.

Na evencie skomponowaliśmy wiele niekonwencjonalnych instalacji multimedialnych, które idealnie skrojone są pod potrzeby naszych klientów.

Najbardziej jesteśmy dumni z wideo-drzewa, na które składa się 7-metrowy filar LED powstały z naszego najnowszego nabytku – ekranu frameLED P2.06, interaktywna podłoga LED, natomiast całość zwieńczona jest dwustronnym łukiem LED na podwieszeniu.
Przyjrzyjcie się mu bliżej na przygotowanym przez nas filmie!

Stoisko to również było bogate w monitory dotykowe, nagłośnienie Apart, a wszystko spinały niezawodne komputery realizacyjne złożone przez nasz doświadczony zespół.

Nie skupiliśmy się oczywiście tylko na imponującym drzewie LED – na pozostałych stoiskach przygotowaliśmy instalacje LED w postaci 15 m² ściany wideo Yestech, 7.5 m² ekranów Gloshine, czy też mniejszej instalacji złożonej z 3.75 m² ekranów Esdlumen.

Na targach nie zabrakło również pozostałych sprzętów z naszego parku maszynowego – dużą rolę spełniało m. in. nagłośnienie QSC, mikrofony oraz wzmacniacze Mipro, narzędzia do interakcji, systemy do prezentacji, monitory wielkoformatowe 4K, czy też technika sceniczna w postaci kratownic Eurotruss

Galeria zdjęć z realizacji.

Galeria zdjęć z realizacji.

Zastosowane technologie.

#Dźwięk
#Image processing
#Interakcja
#Multimedia
#Staging
#Światło
#Wydarzenia on-line

16 techników

Düsseldorf, Niemcy

wideo-drzewo LED

one step

ahead!