REALIZACJA

MWC Barcelona 2022.

Największe targi telekomunikacyjno-technologiczne na świecie. 1500 wystawców ze 150 krajów. Ogromna siła multimediów.

Do Barcelony na #MWC22 stawiliśmy się w sile 29 techników, którzy przez kilka dni, rozmieszczeni po całym terenie targów, realizowali koncepcje naszych projektów stoisk. 

Efekt? Setki metrów kwadratowych ekranów LED w różnych formach, monitory wielkoformatowe, strefowe systemy audio oraz profesjonalne oświetlenie sceniczne.
Sprawdźcie podsumowanie kilku najważniejszych projektów, które zrealizowaliśmy na tegorocznym MWC!
_________

Amdocs
W tym projekcie wykorzystaliśmy pomysł z ekranami LED flex, dzięki czemu mogliśmy stworzyć efektowny nośnik multimedialny w kształcie owalu złożonego ze 180 kabinetów.
Całość dopełniała ściana LED stworzona z ekranów P1 (Absen AX1.5) oraz profesjonalne systemy audio.

Xiaomi
Na centralny punkt stoiska wyznaczyliśmy cube LED o rozmiarach 5×5 m, który składał się z 100 m² diody P2. Odwiedzający stoisko mieli możliwość wejść do środka multimedialnego cube’a, wewnątrz którego ich oczom ukazał się content na monitorach wielkoformatowych.
Zajęliśmy się również systemem audio z podziałem na strefy oraz oświetleniem – tu wykorzystaliśmy nasze fantastyczne ruchome głowy Martin Mac Quantum.

SK Telecom
Ekran w kształcie łuku, 4-metrowy filar LED, ekrany podwieszane, czy też interaktywny sześcian – w tym projekcie mieliśmy okazję wykazać się pełną kreatywnością! Do tego wszystkiego dobraliśmy pełną gamę monitorów wielkoformatowych, monitorów dotykowych oraz system audio oparty na podzespołach QSC i Mipro.

Mavenir
Prócz instalacji multimedialnych złożonych z ekranów LED, nagłośnienia oraz monitorów wielkoformatowych, szczególną uwagę skierowaliśmy na system inteligentnego oświetlenia – piksele każdego z zainstalowanych paneli świetlnych zaprogramowaliśmy tak, aby sterować nimi niezależnie od pozostałych.

Zastosowane technologie.

#Dźwięk
#Image processing
#Interakcja
#Multimedia
#Staging
#Światło
#Wydarzenia on-line

29 techników

Barcelona, Hiszpania

ekrany LED flex

one step

ahead!