REALIZACJA

SQM Values Week 2023.

126 gości z różnych zakątków świata. 55 firm. Setki metrów kwadratowych ekranów LED. Spektakularne prezentacje i wystawy. Warsztaty dla partnerów oraz klientów. Strefa chillout.

Tak wyglądały dni otwarte w naszej siedzibie – SQM Values Week!

Na tę okazję przygotowaliśmy specjalny showroom oraz program Experience Hours, dzięki któremu nasi goście mieli okazję zanurzyć się na godzinę w świat multimediów.

Na samym starcie zainstalowaliśmy interaktywną ścianę LED z ekranów P1 Absen, która dzięki połączeniu z czujnikiem laserowym umożliwiała w efektowny sposób wyświetlanie wykonanych wcześniej poleceń, tworząc tym samym spójne doświadczenie. Przedstawiliśmy również efektowne cube’y stworzone z dedykowanych pod ten cel modeli ekranu LED, jak i holograficzny systemy LED wyświetlające elementy 3D.

Program Experience Hours obejmował także prezentację kreatywnych systemów oświetleniowych creaTubes oraz Prolights, gdzie rolę główną grały lampy spot, wash, reflektory profilowe oraz naświetlacze – wszystko o doskonałym zastosowaniu targowym.

Kolejną część tworzyły sekcje riggingu i stagingu, które świetnie współgrały z ekranami frameLED pokazując korzyści z zastosowania systemów ramowych. Sekcja ta połączona była z immersyjnym tunelem stworzonym z ekranów Flex, podłogi LED P3 oraz ekranu frameLED o zakrzywieniu wewnętrznym i zewnętrznym.

Wszystko to dopełniały niezwykle cenne dyskusje o innowacjach, wyzwaniach, wspólne dzielenie się doświadczeniami i wartościami z naszymi Gośćmi, co puentowane było słodkim i słonym poczęstunkiem, dobrą zabawą w akompaniamencie lokalnie warzonego piwa SQM oraz prosecco.

Czy było warto? Tak, że nie możemy się doczekać kolejnej edycji!

Galeria zdjęć z realizacji.

Galeria zdjęć z realizacji.

Zastosowane technologie.

#Dźwięk
#Image processing
#Interakcja
#Multimedia
#Staging
#Światło
#Wydarzenia on-line

125 gości

Komorniki, Polska

interaktywny showroom

one step

ahead!