REALIZACJA

WTM Londyn 2021.

World Travel Market w londyńskim ExCeL. Jedne z największych targów turystycznych na świecie. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, do Londynu zawitała 18-osobowa ekipa SQM Multimedia Support, która obsłużyła 5 stoisk dla naszych Klientów.

Saudi Arabia
Nasze największe stoisko, na którym zainstalowaliśmy aż 260 m² ekranu LED P2, oświetlenie w postaci 190 profesjonalnych reflektorów oraz 53 monitory o różnych przekątnych.
Za projekcję odpowiedzialny był nasz fenomenalny projektor Christie Boxer 4K30 o jasności na poziomie 29000 ANSI lumenów.
Na życzenie naszego Klienta, na stoisko dostarczyliśmy imponujące drzewo LED zbudowane na dedykowanej konstrukcji o wysokości 6 metrów.
Za doznania akustyczne odpowiadały przygotowane przez nas 3 niezależne systemy audio.

Cyprus
Stoisko reklamujące państwo ze stolicą w Nikozji wyposażyliśmy w ekran LED P3 o kształcie sześcianu – łączna powierzchnia to 12.5 metrów kwadratowych.

Cleopatra
Stoisko Cleopatra zostało zaopatrzone przez SQM w 30 m² ekranu LED Yestech P3, z czego połowę stanowiła interaktywna podłoga LED.

Maldives
Malediwy – wakacyjny raj. Na stoisko Klienta dostarczyliśmy 2 ekrany dotykowe w pozycji wertykalnej oraz 6 metrów kwadratowych ekranu LED P2.

Peru
Naszą ostatnią przystanią było stoisko państwa z zachodniej części Ameryki Południowej. Dla Peru zapewniliśmy 24 m² kratownic, 28 sztuk reflektorów oraz profesjonalne wciągarki Chainmaster D8Plus.

Galeria zdjęć z realizacji.

Galeria zdjęć z realizacji.

Zastosowane technologie.

#Dźwięk
#Image processing
#Interakcja
#Multimedia
#Staging
#Światło
#Wydarzenia on-line

18 techników

Londyn, UK

dedykowane drzewo LED

one step

ahead!